O firmě Candis

Historie

Společnost Candis je na trhu od roku 1969, díky jasnému a vizionářskému myšlení svého zakladatele, pana Alberta Gilliho, jehož vize umožnila masivní průlom na trhu dekorativních barev.

Bylo to nové odvětví na trhu, ale pan Gilli v něm viděl obrovské příležitosti. Dekorace interiéru reflektuje naši osobnost, proto se Candis stal klíčovým hráčem na trhu nabízejícím obrovskou škálu možností k uspokojení potřeb a přání svých zákazníků.

Přes dvacet let se Candis soustředil primárně na zahraniční trhy. Poté, v roce 1990, si společnost zajistila klíčovou pozici na Italském trhu díky produktu Antiche Terre Fiorentine, který nastavil standard na celém trhu dekorativních barev. Od té doby firma sbírá jeden úspěch za druhým a plní své ambiciózní cíle.

Dvacet let úspěchu

Produkty jsou vyráběny v sídle společnosti v Andezeno (Torino) a denně jsou zasílány do více jak 1500 prodejen na více než 40 zahraničních trzích, kde spolupracuje s nejlepšími lokálními prodejci.

Dnes…. zítra

A teď, stejně jako posledních 40 let, úkolem firmy Candis je koncentrovat svou veškerou snahu na jediný cíl, na kterém jí záleží nejvíce a tou je dokonalost. Výsledky jsou vidět na první pohled – v produktech, starostech o živostní prostředí a v ekonomických výsledcích firmy. Dokonalost může být dosažena pouze firmou, která dokáže vystihnout unikátnost Italského stylu a zkloubit ji s požadavky zákazníků. Každého z nich!

Více než cokoliv jiného, Candis je pěkný příklad vztahu jedné rodiny k danému businessu. Po Albertovi převzala vedení společnosti jeho dcera. Obchodní zástupci v Itálii se denně soustředí na zajištění vzorků, poradenství a podpory místním prodejcům, aby využili plný potenciál svých produktů a rozšířili povědomí o svých produktech.

Na zahraničních trzích se společnost soutředí převážně na dovozce a další výrobce. Trhy jako jsou Čína, Indie, Střední východ a Jižní amerika představují příklady trhů, které můžou dosvědčit kvalitu a efektivitu práce firmy Candis. A navíc, firma se vždy aktivně podílela na mezinárodních výstavách jako jsou Made Expo, Batimat,
Construmat, Construtec, Mosbuild a Farbe.

Velká část úspěchu firmy Candis pramení z kontinuálních investic do vývoje a výzkumu a neúnavné práci technického oddělení. Neustále zkoumají a vyvíjejí nové produkty, které kloubí stylistické trendy a bezpečí pro životní prostředí.

Továrna firmy Candis sídlí kousek od Turina, má rozlohu více jak 8000 metrů čtverečních a je umístěna na zelených kopcích obklopujících Chieri a Andezeno. Zde jsou produkty vyvíjeny, testovány, zkoumány, vyráběny a skladovány předtím, než jsou distribuovány do obchodů po celém světě.